30 angyalföldi gyerek népesítette be az AHU központját július 24-én. A XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. Kulturális divíziójával közösen szervezett délelőttön különböző korú , hátrányos helyzetű fiatalok élvezték vendégszeretetünket. A közösprogram-ötletét az AHU szívesen támogatta, hiszen egyesületünk afrikai gyermektámogatási projektjeiben hátrányos helyzetű kisdiákok tanulását segíti elő, javít életkörülményeiken. Az AHU további fontos célkitűzése, hogy Afrikát megismertesse a magyar gyermekekkel, így a program szervezésében, lebonyolításában örömmel vettünk részt.A rövid köszöntő és a léggömbfújó verseny után a program "motorja", az AHU munkatársa, a kongói származású Irambo vette át a szót. Felvezette a ponyvák a kongói menekülttáborba, Kiwanjába szállításáról szóló AHU-filmet, majd Afrikáról mesélt az érdeklődő gyermekeknek. Ezután közös dobolás és ajándékozás következett, a gyermekek kis AHUs csomagot, tollat, füzetet, lufit, egyesületünk pedig egy gyönyörű, XIII. kerületet bemutató albumot kapott.  Nem csak a gyermekek, hanem mi is nagyon élveztük ezt a kellemes délelőttöt. :)

{yoogallery src=[images/galeria/gyahu]}